איך לדעת אם הוא נמשך אליי


12 סימנים שגבר נמשך אליך מינית

אם יש גבר מסוים שאת מרגישה שיש לך קשר מיני איתו, את בוודאי רוצה להיות מודעת אם התחושה היא הדדית. למרבה המזל, לא קשה לקרוא איך הוא מרגיש כלפיך מבחינה מינית ברגע שאתה מודע למה לחפש.
גם אם הוא הטיפוס המסתורי ששכלל את פני הפוקר שלו, התת-מודע מספרים עדיין ימסרו אותו; הוא לא יכול לשלוט בזה!

הסימנים שגבר נמשך אליך מינית הם אוניברסליים ומחוברים לקוד הביולוגי של גברים. הכרת הסימנים המפתיעים שאתה מושך לגבר מאפשרת לך להשיג ביטחון ותובנה.

החשיבות של משיכה הדדית לשותף שלך
הטבע הפך אותנו לאטרקטיביים זה לזה מכיוון שהוא חיוני להמשך המין. אולי אתה אוהב מישהו כאדם אבל אם אתה לא חווה רמה הדדית של משיכה רומנטית, לא תהיה הרבה תקווה לקשר. חשוב ששני האנשים ירגישו את הרמה ההדדית הזו של משיכה רומנטית.

זה לא אומר שאתה צריך להרגיש מיד זיקוקים יורדים כשאתה פוגש בחור, אבל אתה צריך להיות פתוח לאפשרות להכיר אותו טוב יותר.

כולנו חווינו חוויות שבהן מישהו נמשך אלינו, אבל אנחנו לא מגיבים על התחושה. זה יכול להוביל למצבים לא נוחים, במיוחד אם הם ממשיכים לרדוף אחרינו. משיכה הדדית חשובה כי היא מכינה את הבמה לזוגיות מוצלחת.

מצד שני, רובנו חווינו את החוויה המעצבנת של סירוב על ידי מישהו שנמשכנו אליו. אולי אפילו חווית את החוויה שבה אתה מבצע את כל המהלכים, אבל האדם השני לא גומל או נותן לך סימן ברור.

לכן זה טוב שיהיה לך מושג ברור מה לחפש כשאתה מנסה לקבוע אם לבחור שאתה מעוניין בו יש את אותן רגשות. חשוב לדעת אם הוא מוצא אותך מושכת או לא, כי הרחוב הולך לשני הכיוונים!

אם אתה מרגיש שקשה להבין איך בחור מרגיש כלפייך, זה עשוי לעזור לך לדעת שמחקר הראה שלגברים עשוי להיות קשה יותר מנשים להבדיל בין סימני משיכה מפתיעים. אז גם אם אתה יודע אם הוא מוצא אותך מושך או לא, יכול להיות שהוא לא כל כך מודע לסימנים העדינים שאתה לא יכול להפסיק לחשוב עליו.

סריקות מוח הראו שחלקים שונים במוחן של נשים מופעלים כאשר הם מעריכים את התנהגותם של בני זוג פוטנציאליים, מה שעשוי להפוך אותם באופן טבעי ליותר אינטואיטיבי.

12 סימנים שגבר מוצא אותך מושך בצורה מינית

הכרת הסימנים המפתיעים הנפוצים שגבר נמשך אליך מינית מוציאה את הניחוש מהמצב. לא תצטרכו להתייסר כל הזמן אם הוא אוהב אותך או לא ואתה יכול להחליט אם אתה רוצה להיות הראשון שיעשה מהלך בביטחון.
בעוד שרק אחד מהסימנים המפתיעים הללו לא אומר שהגבר בהכרח מתעניין בך בצורה מינית, הצגת אותות מרובים ברשימה זו היא אינדיקטור טוב למה שקורה במוחו.
סימנים אלה הם דרך מצוינת להיות מודעים אם גבר מוצא אותך מושכת בצורה מינית.
יוצר מגע פיזי כלאחר יד
אנחנו לא מדברים על שום דבר מיני באופן גלוי. הוא עשוי להניח לזמן קצר את ידו על הכתף שלך או על עקמת המרפק. או שהוא עלול להתחכך בך, לכאורה בטעות. בעוד שחלק מהגברים פשוט מתקדמים יותר פיזית, אם הנגיעות ה”מקריות” הללו קורות לעתים קרובות, אתה יכול להיות בטוח שהוא עושה את זה בכוונה.

לחלופין, כשגבר מוצא תירוצים קטנים ליצור מגע פיזי כלאחר יד, זה סימן טוב שהוא נמשך אליך. זהו אחד הסימנים המפתיעים הברורים ביותר שהוא נמשך אליך.

תמיד מסתכל עמוק לתוך העיניים שלך

אם גבר נמשך אליך מינית, הוא כנראה ינסה לעתים קרובות לתפוס את מבטך ולהחזיק אותו לתקופה ממושכת. סוג זה של קשר עין מקרין ביטחון ועניין באדם האחר. לפעמים הם פשוט ידידותיים.

בדרך כלל אפשר לדעת לפי עוצמת המבט שלו איך הוא מרגיש.
אם הוא יוצר לעתים קרובות קשר עין ממושך, זה סימן טוב שהוא נמשך אליך.

עיניו יכולות גם לבטא את רגשותיו בדרכים שונות. הוא עשוי להרים את הגבה שלו בשובבות כששניכם משוחחים. או שתבחין בו בוהה בך מעבר לחדר וחייך כשאתה תופס אותו.

אם הוא מדבר עם קבוצה של אנשים אבל יוצר איתך הכי הרבה קשר עין, זה סימן גדול שהוא מתמקד בך ושהוא מוצא אותך מושכת.

מצד שני, אם הבחור שאתה מעוניין בו הוא במקרה הטיפוס הביישן, ייתכן שתבחין בחוסר מובהק של קשר עין. הוא עלול לשבור שוב ושוב קשר עין, מביט למטה במודע. או שהוא עשוי להציץ בך כשהוא חושב שאתה לא מסתכל, ואז להסתובב במהירות.

הוא מתחיל להקפיד במיוחד על המראה שלו

אם גבר נמשך אלייך מינית, הוא ירצה להציג את האני הטוב ביותר שלו כדי שתהיה יותר נוטה להשיב. כשגבר דואג לטיפוח שלו, הוא מראה לך שהוא יכול להיות אמין וייצוגי. בהתאם להגדרות שבהן אתה מתקשר, אתה עשוי לשים לב שהוא מתחיל להתאמץ יותר כדי לעצב את שיערו, ללבוש קלן וללבוש את הבגדים המחמיאים ביותר שלו.

אתה יכול גם להבחין בו מיישר את החולצה שלו, מעביר את ידו בשערו או מבצע התאמות אחרות – הכל סימנים מפתיעים שהוא מנסה להיראות במיטבו סביבך.

אלו הן התנהגויות טיפוח נפוצות המושרשות במבנים ראשוניים של המוח ומשקפות פעולות דומות בממלכת החיות. אם גבר מוצא אותך מושכת, אתה עלול לתפוס אותו מפגין את התנהגויות הטיפוח הללו בזמן שהוא מדבר או מתקשר איתך, במיוחד.

הוא מפלרטט איתך בכל סיכוי שיש לו

יש אנשים שהם פשוט מפלרטטים באופן טבעי – זה חלק מהאישיות שלהם. אבל אם בחור מפלרטטן כלפיך במיוחד, זה בדרך כלל סימן שהוא נמשך אליך.

התבוננות פלרטטנית היא דרך טובה לטפח משיכה הדדית ולבנות מתח מיני בין שני אנשים. זה אחד הסימנים הכי מהנים ומפתיעים שבחור נמשך אליך.

הקול שלו מעמיק כשהוא מדבר איתך

סימנים שגבר נמשך אליך מינית

זה יכול להיות שינוי עדין, אבל אתה עשוי להבחין בו כאשר אתה שם לב לאופן שבו הוא מדבר אל חבריו ואנשים אחרים סביבך. אם נראה שהקול שלו מעמיק כשהוא מדבר זה סימן לשינוי בתת מודע כדי להיראות דומיננטי ועוצמתי יותר.

מחקרים הראו שנשים מעדיפות קולות גבריים עמוקים יותר על קולות גבוהים יותר, ולעיתים קרובות גברים יורידו את גוון קולם מבלי להבין זאת. זה אחד הדברים שגברים לא באמת עושים במודע, אז הם לא יכולים להסתיר שהם נמשכים אליך.

אתה תופס אותו בוהה…לא בפניך

אולי הוא יעשה מאמצים כדי להיות דיסקרטי בעניין, אבל לא משנה כמה ערמומי הוא, כנראה שבשלב מסוים תתפוס בחור שנמשך אליך בודק את הגוף שלך.

אם בחור מוצא אותך מושך, לעתים קרובות הוא ייתן לעיניו לשוטט; יכול להיות שאתה תופס אותו חולם בהקיץ כשהוא מפסיק לחשוב ורק בוהה.

לפעמים אדם עשוי להבהיר יותר שהוא חוקר את הגוף שלך כדי ליידע אותך שהוא מעוניין מבחינה מינית.
מחקרים הראו שגברים מופעלים בקלות רבה יותר על ידי גירוי חזותי מאשר נשים, כך שאם הוא מוצא אותך מושכת והוא לא יכול להפסיק לחשוב על מגע פיזי עם הגוף שלך, הוא ייתן לעיניו המשוטטות לדבר.

הוא מנסה להיראות גבוה יותר

אחד התת מודע, סימן מושרש עמוק לכך שגבר נמשך אליך הוא אם הוא מנסה לגרום לעצמו להיראות גדול וגבוה יותר על ידי התקשת כתפיו ויישור עמוד השדרה שלו.

כאשר גבר נמשך לאישה, הוא עשוי גם לאמץ מה שנקרא “תנוחת כוח”, על ידי הנחת ידיו על ירכיו ודחיפת חזהו.

נראה שהוא עצבני, גם אם הוא בדרך כלל רגוע

האם אי פעם קיבלת את תחושת ה”פרפרים” בבטן שלך כשאתה נמשך למישהו? אולי אתה מוצא את עצמך מוסח או נאבק למצוא את המילים הנכונות?

אתה עלול למצוא את עצמך חושב, “אני מדבר, אבל נראה שהוא לא מקשיב לי.” אם גבר מאוד נמשך אליך פיזית, זה יכול להיות מאיים, והוא עלול לחוות את אותה חרדה פנימית.

זה יכול להיות אחד הסימנים המפתיעים הברורים ביותר לומר שגבר ביישן נמשך אליך.
אפילו גבר בטוח יכול לגלות שהעצבים שלו משתלטים עליו במצב הזה, במיוחד אם הם נמשכים אליך בסתר. אם הוא מוצא אותך מאוד מושכת, זה יכול להשאיר אותו מבולבל. הוא עלול לגמגם, לא נראה שהוא יודע מה לעשות עם הידיים שלו, או לגשש עם כל מה שהוא אוחז בו.

הוא מתהדר כשהוא מקבל את ההזדמנות

אם גבר מאוד נמשך אליך, ייתכן שיש לו נטייה לנסות להשוויץ מולך.
זה נכון במיוחד אם הוא חש שיש לו תחרות. אם הם נמשכים אליך, הם עשויים אפילו ליצור מצב תחרותי שהם יודעים שהם ינצחו, רק כדי להרשים אותך. זהו אחד מכמה סימנים מפתיעים שעמית לעבודה נמשך אליך.

הוא תמיד מתקרב אליך

כשאתם מנהלים שיחה ביחד, בין אם אתם עומדים או יושבים, אתם עשויים להבחין בו רוכן בעדינות את גופו אליכם, מכוון את רגליו לכיוונכם או מחקה את המחוות שלכם.

כל אלה הם סימנים מפתיעים לכך שהוא מודע למה שאתה עושה כרגע.
גבר שמתעניין בך ינסה להיות קרוב אליך בכל הזדמנות אפשרית.
העלית חיוך על פניו
בין אם הוא צוחק מכל הבדיחות שלך או סתם נראה שהוא תמיד מחייך בנוכחותך, זה סימן שהוא באמת נהנה מחברתך. אם הוא מוצא אותך מושכת, גבר מוצא חיוך וחיוביות מאוד מושכות, כמו נשים, והן נמשכות במיוחד למישהו שצוחק מהבדיחות שלהן.

הוא מוצא כל תירוץ להמשיך את השיחה

בין אם באופן אישי ובין אם באמצעות הודעות, אם הוא מתאמץ לשמור אותך לדבר זה סימן שהוא רוצה להתקרב אליך. הוא עשוי לערב אותך לדבר על כל נושא שהוא יכול לחשוב עליו, רק כדי לשמור על הקשר. הוא עשוי לשאול אותך הרבה שאלות, לא רק כדי לקבוע אם כבר נלקחת, אלא כדי להאריך את השיחה כמה שיותר זמן.

זכור שעצם העובדה שגבר נמשך אליך מינית, זה לא אומר שהוא מעוניין בדייט או לרדוף אחר מערכת יחסים. אם אתה באותו עמוד, אז אין בעיה. אם לא, עם זאת, חשוב להיות מציאותיים לגבי הציפיות שלך וברור מה אתה מחפש כדי למנוע שברון לב.


Leave a Reply

Your email address will not be published.